•

W kolejnej edycji Projektu  „Zawodowe B2B w Zespole Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, Oś Priorytetowa X Edukacja dla rozwoju regionu, Działanie 10.1 Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży, Poddziałanie 10.1.1 Edukacja ogólna, szkoła pozyskała między innymi następujące wyposażenie pracowni specjalistycznych:

komputery przenośne  EccoPC Notebook 15 1035G18g256gw10PE1ZSZP – 16 szt.

laptopy HP Pavilion Gaming 16-a0040nw – 10 szt.

aparat Canon EOS 250D+18-55 IS STM + micro SD 32GB

piec konfekcyjno-parowy z podstawą – UNOX 9000557

ekspres do kawy 2 grupowy

schładzarko – zamrażarka szokowa

oprogramowanie do produkcji i projektowania odzieży dla 10 stanowisk

kombajn kosmetyczny Venus Beauty

infrazon fryzjerski FOX Neptun stojący – 2 szt.

sauna do włosów – 3 szt.

Informujemy, iż istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia sprzętu w ramach sieci współpracy szkół prowadzących kształcenie zawodowe w woj. mazowieckim. Zainteresowane skorzystaniem ze sprzętu ZSUiP szkoły będą miały obowiązek przygotowania i przekazania do ZSUiP własnych spisów sprzętu i wyposażenia, który zostanie udostępniony na stronie www.zsuip.pl oraz deklaracji udostepnienia go innym placówkom na określonych zasadach.

Zasady wypożyczenia sprzętu ZSUiP określa umowa użyczenia dostępna w siedzibie szkoły.
          W sprawie nawiązania współpracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 024 365 86 80 lub adres email: szkola@zsuip.pl

Karta wypożyczenia sprzętu do pobrania - KARTA_UZYCZENIA_SPRZETU(2).doc

• Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości dysponuje pracownią do nauki zawodu - technik organizacji reklamy, która została wyposażona ze środków przeznaczonych na realizację Projektu „ W przyszłość bez obaw II” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

W pracowni znajduje się następujące wyposażenie i sprzęt:

15 stanowisk komputerowych (biurka i krzesła) posiadających:

• Komputery klasy PC, procesor intel core i5, system operacyjny Windows 64 bity
        • Monitory płaskie TFT LED 24”
        • Pakiet biurowy, program antywirusowy dla każdego stanowiska
        • Słuchawki z mikrofonem, klawiatura usb, mysz.

Na wymienionych stanowiskach zainstalowane są następujące programy:

• Programy Corel,
        • Adobe Photoshop Elements,
        • MS Office 2016,
        • Pinnacle Studio,
        • Abbyy Finereader

Ponadto w pracowni znajduje się:

• Laserowy projektor komputerowy
        • Urządzenie wielofunkcyjne
        • Ploter
        • Skaner A3
        • Kamera cyfrowa 4K