• Erasmus + Auxerre (Francja) - krótkotrwały projekt na rzecz mobilności uczniów i kadry

• Wnioskodawca i realizator: Maison de la Coiffure z Auxerre (Francja) - miasta partnerskiego Płocka

Partnerzy:

1) nauczyciele i uczniowie Technikum nr 4 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 4 w ZSUiP w Płocku uczący i pobierający naukę w zawodzie fryzjer, technik usług fryzjerskich,

2) pracodawcy: Salon Fryzjerski Monika Balska, Płock ul. Bielska 14A

Hair Zone Martyna Bryk, Płock, aleja Armii Krajowej 11

Opis działań: w okresie od 28 stycznia do 10 lutego 2024r. grupa 5 uczniów i 5 nauczycieli szkoły zawodowej z miasta Auxerre przebywała w ramach projektu Erasmus + w Płocku, w dniach od 28 stycznia do 2 lutego 2024r. uczniowie i nauczyciele z Auxerre uczestniczyli w zajęciach, które odbyły się w pracowniach fryzjerskich na terenie ZSUiP w Płocku. W okresie od 5 do 10 lutego 2024r. uczniowie odbywali praktyki zawodowe w salonach fryzjerskich u pracodawców. Zaplanowano, iż w czerwcu 2024 r. grupa 4 nauczycieli z ZSUiP wyjedzie do Auxerre na 7 dni jako partnerzy realizowanego projektu.