• Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej

• 21 marca 2023 r, w pierwszym dniu wiosny , rozegrany został finał Mistrzostw Szkoły o Puchar Dyrektora ZSUiP w piłce siatkowej . Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn , które w dniach 14-15 marca 2023 r, rozegrały po 2 mecze w 4 grupach. Do ścisłego finału dotarli zwycięzcy grup- 4 zespoły (4 TRS, 4Tstm , 4Tżp i 3 Fr/3W). W finale zwyciężyła klasa 3 Fr/3W, która pokonała  w setach 2:0,  klasę 4Tstm. 3 miejsce zajęła klasa 4 TRS. Gratulujemy zwycięzcom.

Zapraszamy na fotorelację z turnieju  - kliknij tutaj

• I i II rzut ligi lekkoatletycznej w ramach Licealiady

• Nie tylko wycieczkami człowiek żyje, w październiku startowaliśmy  2 razy w Licealiadzie, w zawodach lekkoatletycznych.

No i mamy się czym pochwalić, nasi uczniowie startowali w kilku konkurencjach i pokazali się z najlepszej strony, zwłaszcza w pchnięciu kulą .

Kasia z 4Trf zajęła dwukrotnie 4 miejsce, Paweł z 4TŻ oraz Igor z 4TRS, uplasowali się ex aequo na 7 pozycji, a Dawid z 4TŻ na 8.