• Europejska jakość w kształceniu zawodowym

• Projekt dofinansowany z projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

kwota dofinansowania: 275126,48 PLN

realizator: Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości

• Projekt zakłada:

- wzrost kompetencji zawodowych i miękkich oraz umiejetności językowych 16 uczniów i uczennic ZSUiP poprzez udział w praktykach zawodowych w Hiszpanii. Pogłębienie tolerancji i poszerzenie horyzontów kulturowych

- pozyskanie przez 12 nauczycieli i nauczycielek zawodu nowej wiedzy i praktycznego doświadczenia w wykonywaniu zawodu i organizacji kształcenia zawodowego w wymiarze europejskim na przykładzie Hiszpanii poprzez obserwację pracy. Zwiększenie ich umiejetności miękkich, poszerzenie horyzontów kulturowych.

czas trwania projektu: rozpoczęcie 15.10.2024 przez okres 18 miesięcy